home
videoplay

Akce


Dobrodružství na koloběžce!

30.09.2017

Dobrodružství na koloběžce! Jedná se o letošní novinku! Trasy jsou plánovaný, tak aby jste se co nejméně zapotili a co nejvíce pobavili.

Více info


In-line příměstský tábr s názvem Duhová cesta

31.08.2017

In-line příměstský tábr s názvem Duhová cesta Pojďte a přidejte se k nám zdolat DUHOVOU CESTU, při které se děti seznámí s kupou nových her a zároveň si zdokonalí své dovednosti na in-line bruslích. Výuku in-line bruslení zaštiťují certifikovaní průvodci (instruktoři).

Více info


In-line příměstský tábr s názvem Cirkus na kolečkách

27.08.2017

In-line příměstský tábr s názvem Cirkus na kolečkách  
Pojďte a přidejte se k nám objevit CIRKUS NA KOLEČKÁCH, ve kterém se děti seznámí s kupou nových her a zároveň si zdokonalí své dovednosti na in-line bruslích. Výuku in-line bruslení zaštiťují certifikovaní průvodci (instruktoři).
V cirkuse se děti naučí mnoho nového na bruslích, ve volných chvílích zdokonalují své výtvarné schopnosti. Své si najdou i nadšenci týmových her a soutěží. Děti se podívají do okolí Olomouce v rámci poznávacích výletů pěšky i na in-linech.
Strava  3x denně (teplý oběd, 2 svačiny)
Termín: 31. 7. - 4. 8. 2017
 
  Věk:4-12 let
Cena: 2 300 Kč
Základna: Olomouc, stadion Atletického klubu
 
Těšíme se na vás!
 
 
Pro bližší informace nás kontaktujte:
Tel.: 732 499 935
petra@newmanschool.cz
 
Příměstský tábor, zaměřen především na výuku in-line bruslení. S názvem “CIRKUS NA KOLEČKÁCH”.
Vice informací na www.newmanschool.cz
 
 

Více info


Příměstský tábor Sportovní šikula

27.08.2017

Příměstský tábor Sportovní šikula Příměstský tábor, kde na děti každé ráno čeká jiný sport. Děti během tábora poznají na koloběžce, nebo na kole okolí Olomouce.

Více info


Výletyy pro MŠ/ZŠ a oslavy narozenin dětí

29.07.2017

Výletyy pro MŠ/ZŠ a oslavy narozenin dětí Plánujete s vaší MŠ/ZŠ jet na výlet? Naše sportovní škola vám nabízí zážitkové výlety do sportovního areálu Hlubočky

Více info


Sportovní kroužek pro děti

05.01.2017

Sportovní kroužek pro děti Kroužek podporuje sportovní všestrannost dětí. Na jaře je zaměřen především na výuku in-line bruslí, díky které děti ovládnou svá kolečka....

Více info


ŠKOLNÍ VÝLETY

27.11.2016

ŠKOLNÍ VÝLETY  
Dovolujeme si Vaše děti pozvat na výlet do ski areálu Hlubočky, který se nachází 15 km od Olomouce. Svoji polohou je vhodný nejen k zimním radovánkám, ale také k výletům do přírody Výlet můžete vybrat ro děti z nabídky programů. Výlet je vhodný zařadit na začátek školního roku, tak aby se stmelil třídní kolektiv.
Během dopoledního programu děti čeká mnoho dobrodružných stanovišť, které jsou rozmístěny po celém areálu (nízké lanové překážky, úkoly se zvířátky, pohybové hry…).
Každé stanoviště představuje pro skupinku děti úkol, který musí společnýma silami překonat.
V půli programu si děti v rámci aktivního odpočinku udělají sami část svačinky, např. výroba bylinkového čaje. Po dokončení zbývajících stanovišť, které se nacházejí až na samotném vrcholu ,,hory“, čeká na děti drobná odměna.
Program Co se děje v hlavě je možno objednat přímo do MŠ.

Více info


outdoorové centrum Hlubočky

17.11.2016

 outdoorové centrum Hlubočky Slavíte narozeni, nebo se chcete jen pobavit. Naši instruktoři Vám nachystají program na míru.

Více info


Olomouc
Brnohome  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv