home
videoplay

Akce


ŠKOLNÍ VÝLETY

27.11.2016

ŠKOLNÍ VÝLETY  
Dovolujeme si Vaše děti pozvat na výlet do ski areálu Hlubočky, který se nachází 15 km od Olomouce. Svoji polohou je vhodný nejen k zimním radovánkám, ale také k výletům do přírody Výlet můžete vybrat ro děti z nabídky programů. Výlet je vhodný zařadit na začátek školního roku, tak aby se stmelil třídní kolektiv.
Během dopoledního programu děti čeká mnoho dobrodružných stanovišť, které jsou rozmístěny po celém areálu (nízké lanové překážky, úkoly se zvířátky, pohybové hry…).
Každé stanoviště představuje pro skupinku děti úkol, který musí společnýma silami překonat.
V půli programu si děti v rámci aktivního odpočinku udělají sami část svačinky, např. výroba bylinkového čaje. Po dokončení zbývajících stanovišť, které se nacházejí až na samotném vrcholu ,,hory“, čeká na děti drobná odměna.
Program Co se děje v hlavě je možno objednat přímo do MŠ.

Více info


outdoorové centrum Hlubočky

17.11.2016

 outdoorové centrum Hlubočky Slavíte narozeni, nebo se chcete jen pobavit. Naši instruktoři Vám nachystají program na míru.

Více info


Bruslení za školou PODZIM 2016

24.09.2016

Bruslení za školou PODZIM 2016
Skupinová výuka in-line bruslení URČENA pro děti z MŠ, ZŠ.
Výuka in-line bruslení probíhá ve skupinách, kde děti jsou rozděleni, podle svých zkušeností.  Děti si během výuky nové dovednosti upevňují hrami a soutěžemi. Na konci kurzu na děti čeká in-line olympiáda...

Více info


Šikulův příměstský tábor

28.08.2016

 Šikulův příměstský tábor Příměstský tábor, kde výběr sportů nikdy nekončí.
Děti si osvojí základy lezení, jízdy na koloběžce, cyklistiky a míčových her.

Více info


In-line příměstský tábor ,, Hurááá na piráty,,

26.08.2016

 In-line příměstský tábor ,, Hurááá na piráty,, Dovolujeme si vás pozvat do na pirátskou loď, kde děti poznají nespočet her a zároveň si zdokonalí dovednosti na in-line bruslích. Výuka na in-line bruslích probíhá pod dozorem certifikovaných pirátů. (instruktorů).
 

 

Více info


Olomouc
Brnohome  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv