home
videoplay

Dobrodružství na koloběžce!


30.03.2017

Dobrodružství na koloběžce!

Na koloběžce do Hluboček z kopce

 

Pro koho je výlet určený?

Rodiny s dětmi

Parta přátel

Firemní výlety

Základní školy

 

Výlet na koloběžkách je možno zakoupit samostatně nebo jako balíček s jízdou na bobové dráze, lukostřelbou či jízdou v terénním vozidle Hummer ve sportovním areálu Hlubočky.

 Pro děti je připravená mapa s úkoly, které plní na koloběžce. Ve sportovním areálu Hlubočky se dále můžete těšit na dobré občerstvení, lanové aktivity, trampolínu a živé kozy.

 

Trasy výletu na koloběžce:

Svatý Kopeček - Sportovní areál Hlubočky (8,5 km)

Sportovní areál Hlubočky  - Olomouc (12 km)

Svatý Kopeček- Radíkov (3,3 km)

Svatý Kopeček - Sportovní areál Hlubočky- Olomouc (20,5 km)

 

Jak to všechno probíhá?

Na Svatý Kopeček se vydáte MHD č. 11 nebo č. 111. Na smluveném místě si převezmete koloběžky společně s ochranou přilbou a základním vybavením. Po odborném zaškolení vyrážíte na cestu. Po dosažení cíle na koloběžkách a příjemně stráveném dni ve sportovním areálu Hlubočky, můžete odjet vlakem zpět do Olomouce z nedalekého nádraží Hlubočky Zastávka.

V případě že se rozhodnete dojet na Sv. Kopeček autem, je možnost zaparkovat vůz na parkovišti vedle restaurace Fojtství. (placené parkoviště). Řidiče zavezeme zpět k autu.

V případě že si zvolíte variantu trasy ze sportovního areálu Hlubočky do Olomouce, přijedete do Hluboček osobním vlakem a z Hluboček jedete na koloběžce do Olomouce na smluvené místo, kde koloběžky vrátíte.

 

Je jízda na koloběžce prospěšná?

Jízda na koloběžce pozitivně ovlivňuje naší tělesnou kondici. Při jízdě na koloběžce posilujeme svalstvo celého těla. Ve spojení se zážitkem z jízdy v přírodě je to jedena z nejkrásnějších a nejzdravějších možností sportovní aktivity v našem volném čase.

 Cena:

Jizda na koloběžce s lukostřelbou

440 Kč

Jízda na koloběžce s bobovou dráhou

 480 Kč

Jízdu na koloběžkách je zapotřebí předem objednat.

+420 774 595 149

leny@newmanschool.cz

www.newmanschool.cz

 

 

 

 


Zpět

Olomouc
Brnohome  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv