home
videoplay

Výletyy pro MŠ/ZŠ a oslavy narozenin dětí


09.03.2017

Výletyy pro MŠ/ZŠ a oslavy narozenin dětí

Dovolujeme si vaše děti pozvat na výlet do ski areálu Hlubočky, který se nachází 15 km od Olomouce. Svojí polohou je vhodný nejen k zimním radovánkám, ale také ke školním výletům do přírody. Můžete si vybrat z následujících programů:

 

 

MŠ: VÝLET S NÁZVEM CO SE DĚJE V HLAVĚ

Školní výlet s názvem Co se děje v hlavě je určen pro žáky mateřských škol.  Žáci ve skupinách navštěvují různá stanoviště, která jsou zaměřena na rozvoj jejich kognitivních, afektivních a psychomotorických funkcí. Program dětem zjednodušeně předkládá, jak funguje mozek v lidském těle. Stanoviště představují různá centra mozku. Děti se setkají s centrem vjemů, centrem logiky, centrem jemné a hrubé motoriky a centrem smyslů. V každém centru je čeká několik úkolů ke splnění, které děti určitě rozpohybují. Každé skupince na cestě za poznáním pomáhá vědátor.  Program je možné realizovat přímo v areálu mateřské školy.

 

MŠ: VÝLET ZA SKŘÍTKEM HLUBÍNKEM

Školní výlet za skřítkem Hlubínkem je určen pro žáky mateřských škol. Děti se ocitnou ve světě skřítků a objevují, jak takoví skřítci žijí. Ve skupince s vedoucím skřítkem obcházejí stanoviště a plní úkoly, které jim skřítek zadá. Jednotlivé úkoly rozvíjí smysly, pohyb a vědomosti žáků.  Skupinové plnění úkolů podporuje stmelení kolektivu a vzájemnou nápomoc.  Děti musí zdolat lanové překážky, vymyslet stravu pro živé kozy, poznat ingredience k vaření, přenést písek k vybudování domečku nebo najít cestu v bludišti. Po splnění všech úkolů hledají skřítkův poklad.

 

ZŠ: VÝLET S NÁZVEM LEDOVCOVÁ STEZKA 

Vaše třída se promění v expediční skupinu, která společně překoná nástrahy hor a dosáhne horského vrcholu. Děti během programu vyzkouší foukací pistol, lanové aktivity, logické a pohybové hry.

 

ZŠ: VÝLET S NÁZVEM TROSEČNÍK 

Vaše třída ztroskotá na opuštěném ostrově a jejich jedinou záchranou je mapa. Dokáže ji Vaše třída poskládat?

Na ostrově plní skupina nejrůznější skupinové úkoly, jako například střelba z luku, překonávání lanového mostu, plní úkoly s živými zvířaty a poznávají nejrůznější rostliny. Stanoviště jsou obohacená o Morseovu komunikaci a logické úkoly za které dostávají děti iniciály k cestě domů.

Jejich hlavním úkolem je vymyslet způsob, jak se z ostrova zachránit.

 

 

 

Zš/ MŠ(předškloláci) VÝLET S NÁZVEM MALÝ SPORTOVEC

 

Děti dojedou vlakem do na zastávku Hlubočky Dukla. Na této zastávce na děti čekají instruktoři s koloběžkami. Na koloběžkách děti dojedou, do ski areálu Hlubočky, kde děti čekají dopravní úkoly z tzv dopravním policistou. Děti se učí na malém dopravním hřišti základní pravidla chování na silničních komunikacích. Po svačině

V druhé půli, budou děti pokračovat ve výuce na in-lin bruslích, kdy po osvojení základů bruslen s instruktory, Budou děti plnit nejrůznější pohybové a logické úkoly .

 

ZAKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLA, SI MŮŽE VYBRAT U VŠECH TYPŮ PROGRAMU, ZDA ZVOLÍ PŮLDENÍ VÝLET, NEBO CELODENÍ.


Zpět

Olomouc
Brnohome  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv