home
Aktuální rozpisy
Hlubočky Olešnice
Klepáčov Rališka
videoplay

Služby

Chcete si užít zimních radovánek a získat přitom ty nejlepší základy lyžování, snowboardingu nebo telemarku? Víte, že nemáte potřebné dovednosti nebo jen nervy na to, aby se z vás či vašich dítek stali další Krauzové, Bankové nebo Záhrobští? Nebo jen hledáte pro vaše začátečnické trápení pohodový a vždy usměvavý kolektiv? Rádi byste porovnali váš um s těmi nejlepšími ve svém oboru?

Se vším uvedeným ale i čímkoliv jiným souvisejícím s lyžováním, snowboardingem a telemarkem vám vyjdeme maximálně vstříc. Náš tým se skládá z instruktorů vyškolených pod záštitou MŠMT ČR, kteří se pravidelně účastní domácích i zahraničních kurzů. Všichni naši instruktoři jsou držiteli licence alespoň instruktor lyžování/snowboarding/telemark.

Nemáme rádi jen slova, tak se přijďte přesvědčit, že vám z našeho balíku služeb vybereme program šitý přímo na míru. Naše služby poskytujeme ve Ski areálu Hlubočky, Ski areálu Olešnice na Moravě, Ski areál Rališka v Beskydech a Ski areálu Klepáčov.

Naše motto zní: "Škola hrou"
Těšíme se na vás.

Dětská školka

Dětská školka Jedná se o intenzivní a individuální výuku lyžařů (max. 2 děti na jednoho instruktora - strejdu nebo tetu). V naší pohádkové školce, je pro vaše dítko připravený program plný her a zábavy.

Pro dosažení maximální bezpečnosti je školka situovaná na uzavřené sjezdovce s bezpečnostním oplocením a zákazem vstupu pro ostatní veřejnost. K dispozici pro výuku je lanový vlek. Tento typ výuky je určen pro malé lyžaře od těch, kteří už umí sami chodit až po patnáctileté děti. Délka výuky se určuje individuálně, podle požadavku a výdrže klienta.

Individuální výuka

Chcete pro vás nadstandardní výuku? S usměvavým profesionálním instruktorem se budete cítit jako v bavlnce. Nenásilnou, hravou, avšak velice intenzivní formou výuky, naučíme kohokoliv cokoliv na lyžích, snowboardu nebo telemarku. Tento typ výuky je určen pro klienty starší 15-ti let. Délka výuky se určuje individuálně, podle požadavku a výdrže klienta.

Skupinová výuka

Skupinová výuka Máte pocit, že přátelské soupeření v týmu pro vás bude víc motivující, nebo nechcete začínat sami a domluvili jste se s kamarády? Pro tyto případy vám můžeme nabídnout skupinovou výuku na lyžích, snowboardu nebo telemarku.

Skupinku tvoří 3 až 10 osob, pro větší efektivitu výuky by měli mít účastníci podobné dovednosti. Délka výuky se určuje individuálně, podle požadavku a výdrže klientů.

Večerní výuka

Večerní výuka Ideální využití dlouhých zimních večerů. Čeká na vás báječný relax po práci nebo škole.

Jsme připraveni poskytnout vám kteroukoliv z nabízených denních. Večerní výuka začíná v 17:00 a končí podle provozu střediska. Délka výuky se určuje individuálně, podle požadavku a výdrže klienta.

Výuka v zahraničí

Výuka v zahraničí Jste začátečníci nebo naopak jste již zdatnější a české kopce jsou pro vás už malé? Máte zájem vylepšit svou techniku a posunout své dovednosti zase o kousek dále?

Ve spolupráci s našimi partnery připravujeme kurzy v zahraničí. Jejich součástí je výuka pod vedením českých instruktorů, kteří již mají s pořádáním podobných akcí bohaté zkušenosti. Součástí zahraničních kurzů bývá často i testování lyží nejlepších značek. Výuka probíhá dobrovolnou formou ve skupinkách (v případě potřeby i individuálně) a je zaměřena na zdokonalení vašich dovedností: od základů carvingu až po jeho extrémní formy (racecarving, funcarving) a stejně tak pro snowboarding nebo telemarku.

Akce jsou tématicky zaměřené (Mikuláš, Velikonoce) a jsou ideální i pro aktivní rodinné dovolené!

Podrobnosti o zahraničních kurzech najdete v sekci Akce.

Kurzy pro školy

Nabízíme Vám také moderní lyžařské kurzy pro mateřské a základní školy, které se konají na všech našich pobočkách. O výuku se postarají vyškolení instruktoři s akreditovanou licencí MŠMT ČR. Kurz si můžete objednat včetně dopravy a zapůjčení výbavy.

Pro podrobnější informace o kurzech nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Půjčovna a servis

Půjčovna a servis Ve Ski areálu Hlubočky, Klepáčov a Rališka provozujeme půjčovnu lyžařského vybavení a servis. V našich půjčovnách naleznete široký výběr carvingových lyží různých značek ve všech délkách, dětské lyže již od 70 cm, snowboardy, snowblady, lyžařskou i snowboardovou obuv všech velikostí, lyžařské hole a helmy. Po telefonické domluvě zařídíme i zapůjčení telemarkového vybavení. Půjčovny jsou vybaveny malým servisem, kde provádíme voskování lyží i snowboardů nebo montáž a seřízení vázání. Otevírací doba půjčovny a servisu je stejná jako provozní doba lyžařské školy v daném středisku.

Výuka na Monoski

Zdravotně znevýhodnění lyžaři, mají možnost se pod dohledem instruktorů naučit základy i pokročilé lyžování na monoski – speciálně upravené lyži, umožňující sjezdové lyžování osobám s tělesným postižením. Při všech činnostech vás budou provádět instruktoři, takže ani naprostý začátečník jakéhokoliv věku se nemusí bát, že by jízdu na monoski nezvládl. Po předchozí domluvě jsem schopni zprostředkovat i zapůjčení monoski.


home  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv