home
Aktuální rozpisy
Hlubočky Olešnice
Klepáčov Rališka
videoplay

Ski areál Hlubočky

foto

Ski areál Hlubočky u Olomouce je zimní středisko, které je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčeno jako ideální lokalita pro rodinné lyžování, snowboarding a každodenní relaxaci po práci.

Novinky pro tuto sezónu jsou: prodloužení sjezdovek a vleku B (levý vlek), prodloužení zasněžovacího systému na novou část sjezdovky a k výstupišti dětského vleku a jeho posílení o další dvě děla. S podporou Olomouckého kraje a obce Hlubočky je zrekonstruována příjezdová komunikace k vlekům.

Celková kapacita: 2000 osob/hod.
Celková délka: 1300 m
Převýšení: 24m - 90 m
Celkem osvětleno: 1050 m

Více zde


Ski areál Olešnice na Moravě

foto

Ski Areál Olešnice na Moravě je středisko s nejdelší sjezdovkou na Vysočině, je v provozu každý den a nabízí večerní lyžování, lyžařskou školu pro děti i dospělé, snowpark, půjčovnu a servis lyží, umělé zasněžování sněžnými děly SUFAG, každodenní údržbu rolbou, občerstvení v hospůdce U Caesara, ubytování v turistické ubytovně pod svahem a neplacené stále udržované parkoviště.

Kapacita vleku EPV: 300 osob/hod.
Kapacita vleku DOUBLE: 1200 osob/hod.
Sjezdovka o délce 500 m s převýšením 100 m.
Dětský vlek zdarma.

Více zde


Ski areál Klepáčov

foto

Lyžarské středisko Klepáčov se nachází ve stejnojmenné vesnici na pokraji Hrubého Jeseníku asi 18 km od okresního města Šumperk. Jeho nadmořská výška je mezi 740 až 850 m n. m.

Lyžařský areál disponuje 5 vleky (z toho jeden je lanový) a sjezdovkami o celkové délce 1,3km. Středisko dále nabízí zařízení pro výrobu technického sněhu, osvětlení pro večerní lyžování, novou vícefunkční budovu kde najdete pokladnu, veřejné toalety, občerstvení (nápoje, potraviny), půjčovna lyžařského vybavení se servisem a kancelář naší lyžařské školy. Budova se nachází přímo u hlavní červené sjezdovky.

Více zde

Ski areál Rališka v Beskydech

foto

Lyžařský areál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. a dosud disponuje 3 lyžařskými vleky (dvousedačkovou lanovkou o délce 500m a Tatrapoma , s délkou 400 metrů a dětský vlek Skill o délce 160 m) a čtyřmi sjezdovými tratěmi v délce 200 m až 550 m. Umělé zasněžování zajišťují sněhová děla firmy Areco, o úpravu sjezdových tratí se stará sněžné pásové vozidlo Kässbohrer Pisten Bully 42.280D. Pod sjezdovkou se nachází bufet se 40 místy k sezení. Společně s lanovkou bylo nově vybudováno osvětlení sjezdovky pro večerní lyžování. Přístup do areálu je zajištěn silnicí z Rožnova pod Radhoštěm na hraniční přechod Bumbálka, areál se nachází asi 1,3 km vpravo nad přehradou Horní Bečva. Bezplatné parkoviště se nachází přímo u dolní stanice lanovky, lyžaři tak mohou mít své auto neustále pod dohledem.

Provozní doba: Po-Ne 9:00-16:30 hod., 18:00-21:00 hod.
Popis sjezdovek a vleků:
 • Dvousedačková lanová dráha Doppelmayr, vlek TATRAPOMA a dětský vlek, celková přepravní kapacita celkem 2327 osob/hod.
 • sjezdové svahy o šířce 25-70 m, v celkové délce 1850 m
 • svah je upravován dvěmi sněžnými vozidly Kässbohrer 280 DW s multifunkční frézou MFF
 • plné osvětlení svahu
 • odbavovací systém formou bezkontaktních čipových karet
 • systém technického zasněžování, 4 vrtulová děla ARECO
 • orientace svahů na sever
 • Parkování: vlastní, kapacita cca 100 osobních aut, vzdálenosti od vleků 20 m, zdarma, upravované. Přilehlé parkovací možnosti, cca 50 míst.
 • Občerstvení: zateplený bufet s kapacitou 40 míst; venkovní posezení; okolní hotely a rekreační zařízení v blízkosti
 • Ski servis: ano
 • Půjčovna: ano
 • Lyžařská a snowboardová škola: ano
 • Služby pro děti: dětský vlek

Více zde
home  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv