home
Aktuální rozpisy
Hlubočky Olešnice
Klepáčov Rališka
videoplay

Ski areál Hlubočky

foto

Ski areál Hlubočky u Olomouce je zimní středisko, které je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčeno jako ideální lokalita pro rodinné lyžování, snowboarding a každodenní relaxaci po práci.

Novinky pro tuto sezónu jsou: prodloužení sjezdovek a vleku B (levý vlek), prodloužení zasněžovacího systému na novou část sjezdovky a k výstupišti dětského vleku a jeho posílení o další dvě děla. S podporou Olomouckého kraje a obce Hlubočky je zrekonstruována příjezdová komunikace k vlekům.

Celková kapacita: 2000 osob/hod.
Celková délka: 1300 m
Převýšení: 24m - 90 m
Celkem osvětleno: 1050 m

Více zde


Ski areál Olešnice na Moravě

foto

Ski Areál Olešnice na Moravě je středisko s nejdelší sjezdovkou na Vysočině, je v provozu každý den a nabízí večerní lyžování, lyžařskou školu pro děti i dospělé, snowpark, půjčovnu a servis lyží, umělé zasněžování sněžnými děly SUFAG, každodenní údržbu rolbou, občerstvení v hospůdce U Caesara, ubytování v turistické ubytovně pod svahem a neplacené stále udržované parkoviště.

Kapacita vleku EPV: 300 osob/hod.
Kapacita vleku DOUBLE: 1200 osob/hod.
Sjezdovka o délce 500 m s převýšením 100 m.
Dětský vlek zdarma.

Více zde


Ski areál Kunčice

foto

Skiareál Kunčice najdete na úpatí masivu Králického Sněžníku, 3 km za obcí Staré Město pod Sněžníkem, v nadmořské výšce 600 až 800 metrů. Čeká vás až 4,5 km perfektně upravených sjezdovek. Jednotlivé tratě jsou dlouhé od 600 do 1 000 metrů. Dominují široké, nepřeplněné, modře a červeně značené tratě, které vyhoví začátečníkům i pokročilým lyžařům.

Čtyřsedačková lanovka, tři vleky a bezkontaktní odbavovací systém vám zajistí rychlé a pohodlné lyžování bez dlouhého čekání. Pro děti tu máme nový dětský vlek, dětský koutek a hřiště s lanovou pyramidou, houpačkami, skluzavkami a trampolínou. Zaparkujete u nás bezplatně na zpevněném parkovišti přímo u nástupních stanic lanovky a vleků.

Více zde

Ski areál Rališka v Beskydech

foto

Lyžařský areál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. a dosud disponuje 3 lyžařskými vleky (dvousedačkovou lanovkou o délce 500m a Tatrapoma , s délkou 400 metrů a dětský vlek Skill o délce 160 m) a čtyřmi sjezdovými tratěmi v délce 200 m až 550 m. Umělé zasněžování zajišťují sněhová děla firmy Areco, o úpravu sjezdových tratí se stará sněžné pásové vozidlo Kässbohrer Pisten Bully 42.280D. Pod sjezdovkou se nachází bufet se 40 místy k sezení. Společně s lanovkou bylo nově vybudováno osvětlení sjezdovky pro večerní lyžování. Přístup do areálu je zajištěn silnicí z Rožnova pod Radhoštěm na hraniční přechod Bumbálka, areál se nachází asi 1,3 km vpravo nad přehradou Horní Bečva. Bezplatné parkoviště se nachází přímo u dolní stanice lanovky, lyžaři tak mohou mít své auto neustále pod dohledem.

Provozní doba: Po-Ne 9:00-16:30 hod., 18:00-21:00 hod.
Popis sjezdovek a vleků:
 • Dvousedačková lanová dráha Doppelmayr, vlek TATRAPOMA a dětský vlek, celková přepravní kapacita celkem 2327 osob/hod.
 • sjezdové svahy o šířce 25-70 m, v celkové délce 1850 m
 • svah je upravován dvěmi sněžnými vozidly Kässbohrer 280 DW s multifunkční frézou MFF
 • plné osvětlení svahu
 • odbavovací systém formou bezkontaktních čipových karet
 • systém technického zasněžování, 4 vrtulová děla ARECO
 • orientace svahů na sever
 • Parkování: vlastní, kapacita cca 100 osobních aut, vzdálenosti od vleků 20 m, zdarma, upravované. Přilehlé parkovací možnosti, cca 50 míst.
 • Občerstvení: zateplený bufet s kapacitou 40 míst; venkovní posezení; okolní hotely a rekreační zařízení v blízkosti
 • Ski servis: ano
 • Půjčovna: ano
 • Lyžařská a snowboardová škola: ano
 • Služby pro děti: dětský vlek

Více zde
home  aktuality  akce  služby  ceník  galerie  partneři  kontakt© 2011 Newman school, All rights reserved, powered by WebEffect.cz
Počítadlo návštěv